Nasze za granicą: Pierwszy półfinałowy mecz dla Modeny

2017-04-27 10:24:16
2 komentarzy
qwe

Imoco Volley Conegliano przegrało pierwszy mecz półfinałowy włoskiej Serie A w pięciu setach.

LIU-JO Nordmeccanica Modena - Imoco Volley Conegliano 3:2 (19:25, 22:25, 25:22, 25:16, 15:5)

stan rywalizacji - 1:0

Modena: Brakočević-Canzian (9), Beliën (13), Heyrman (14), Bosetti (17), Ferretti (1), Özsoy (17), Leonardi (L) oraz Bianchini (19), Garzaro

Conegliano: Ortolani (12), Robinson (12), Folie (19), Skorupa (1), Danesi (10), Fawcett (13), De Gennaro (L) oraz Malinov (1), Cella, Fiori (L), Costagrande

Siatkarki Imoco Volley Conegliano przegrały pierwszy mecz półfinałowy z Modeną 2:3, choć po dwóch setach prowadziły już 2:0. Świetną zmianę w ekipie Marco Gaspariego dała Marika Bianchini, która weszła na boisko w połowie meczu i zastąpiła Jovanę Brakočević. Bianchini zapisała na swoim koncie 19 punktów, w tym 4 blokiem, przy 56% skuteczności w ataku. Również pozostałe siatkarki Modeny, za wyjątkiem serbskiej atakującej, zanotowały przynajmniej 50% skuteczność w ataku.

W drużynie srebrnego medalisty Ligi Mistrzyń najwięcej punktów zdobyła Raphaela Folie - 19, w tym 13 atakiem (72%), 5 blokiem i 1 zagrywką.

Kolejne spotkanie rozegrane zostanie w piątek, 28 kwietnia.

Wynik drugiego spotkania półfinałowego:

Igor Gorgonzola Novara - Pomi Casalmaggiore 3:1 (25:22, 25:18, 21:25, 25:20)

Zaloguj się aby dodać komentarz:

W Pomi odczuwalny jest brak Carli. Novara może być chyba pewna awansu.
agd
2017-04-27 13:38:52

Przykra niespodzianka, Bianchini odmieniła losy meczu, ale ogólnie Modena miała wysoką skuteczność w ataku.