ORLEN Liga - Faza play-off

2017-04-02 18:33:27
0 komentarzy
qwe

Pierwsze spotkania fazy play-off ORLEN Ligi.

Półfinały 1-4

 

 

3.04., poniedziałek

Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 0:3 (24:26, 18:25, 20:25)

 

 

Rzeszów: Kamenova (12), Żabińska (1), Kaczmar (2), Helić (6), Mróz (6), Kaczorowska (5), Borek (L) oraz Hawryła (5), Flakus, Paskova (4)

 

Police: Werblińska (13), Bednarek-Kasza (12), Veljković (13), Wołosz (3), Blagojević (8), Zaroślińska (12), Zenik (L)

 

 

 

4.04., wtorek

Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław 1:3 (18:25, 25:22, 25:20, 25:22)

 

 

Łódź: Polańska (12), Pycia (9), Beier (13), Grobelna (30), Vincourova (5), Grajber (6), Maj-Erwardt (L) oraz Tobiasz, Twardowska, Strózik

 

Wrocław: Ptak(6), Konieczna (20), Kąkolewska (12), Hancock (4), Mędrzyk (12), Courtney (11), Stenzel (L) oraz Kaczor, Bałucka, Stasiak (L)

 

 

 

 

Mecz o 5. miejsce

 

 

30.04., czwartek

ŁKS Commercecon Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 21:25, 17:25)

 

 

Łódź: Kwiatkowska (7), Oleksy (9), Sielicka (12), Mühlsteinová (1), Kowalińska (17), Wołoszyn, Strasz (L) oraz Osadchuk (2), Rafałko, Tomczyk

 

Dąbrowa: Horka (20), Dziękiewicz (7), Paszek (6), Weiss (1), KAliszuk (16), Sikorska (10), Lemańczyk (L) oraz Ciesiulewicz (1)

 

 

 

 

 

Mecz o 7. miejsce

 

 

3.04., poniedziałek

Giacomini Budowlani Toruń - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 22:25, 25:19, 25:23, 15:10)

 

 

Toruń: Wojcieska (4), Paulava (14), Lewandowska (7), Polak (8), Wójcik (4), Pavan (22), Nowak (L) oraz Gancarz, Jasińska, Bimkiewicz (2), Ryznar (8), Janik (5)

 

Bielsko: Pencova (13), Skrzypkowska (10), Mikyskova (2@), Gryka (6), Moskwa (4), Mucha (!7), Wojtowicz (L) oraz Perlińska (3), Staniucha-Szczurek (1)

 

 

 

 

Mecz o 9. miejsce

 

 

2.04., niedziela 

Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (25:15, 18:25, 15:25, 25:19, 15:11)

 

 

Sopot: Mielczarek (10), Goliat (13), Wójcik (10), Łukasik J. (11), Gajewska (3), Fedusio (13), Kulig (L) oraz Łukasik M. (9), Szczyrba, Skorupa (5), Mras, Bodasińska (L)

 

Muszyna: Savić (13), Čikiriz (17), Sosnowska (9), Wójcik (11), Wilk (1), Cvetanović (12), Medyńska (L) oraz Szabó (1), Grejman (1), Wawrzyniak (3), Pasznik, Sredić (1)

 

 

 

Mecz 11. miejsce

 

 

3.04., poniedziałek

KS Pałac Bydgoszcz - Enea PTPS Piła 1:3 (25:16, 22:25, 19:25, 20:25)

 

 

 

Mecz o 13. miejsce 

 

 

2.04. niedziela

Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec 3:1 (26:24, 20:25, 25:18, 25:16)

 

 

Zaloguj się aby dodać komentarz:

Ostatnio dodane

Zagraniczne

Polskie

English version

Transfery

Felietony

Tłumaczenia

Współpracujemy

Znajdź nas na:

Reklama z blokaut.net:

Nasza witryna wykorzystuje Cookies


Witryna wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych, dotyczących używania serwisu przez użytkowników.
Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmian ustawień przeglądarki akceptujesz zapisywanie plików cookies.

X