ORLEN Liga - 25. kolejka

2017-03-18 16:28:57
3 komentarzy
qwe

25. kolejka ORLEN Ligi.

15.03., środa

Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (29:27, 25:17, 25:20)

 

 

 

16.03., czwartek

Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 1:3 (25:20, 9:25, 12:25, 17:25)

 

 

Legionowo: Mikołajewska (2), Chojnacka (9), Grabka (4), Bociek (9), Alagierska (3), Bączyńska (11), Korabiec (L) oraz Grzelak (L), Rasińska (2), Wawrzyniak, Połeć (3), Adamek

 

Wrocław: Ptak (10), Konieczna (19), Kąkolewska (!6), Hncock (7), Mędrzyk (10), Courtney (12), Stenzel (L) oraz Kossanyiova, Kaczor, Bałucka, Wysocka, Stasiak (L)

 

 

 

17.03., piątek

Giacomini Budowlani Toruń - Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (18:25, 14:25, 25:15, 25:18, 15:9)

 

 

Toruń: Wojcieska (8), Paulava (6), Lewandowska (3), Polak (24), Wójcik (7), Pavan (21), Martinez (L) oraz Ryznar (3), Janik, Nowak

 

Rzeszów: Kamenova (6), Żabińska (3), Kaczmar (5), Helić (13), Mróz (8), Kaczorowska (4), Borek (L) oraz Szymańska (2), Hawryła (2), Śliwińska (4), Szczygieł (4), Nickowska (L), Flakus (8), Paskova (13)

 

 

 

 

18.03., sobota

KSZO Ostrowiec - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 0:3 (21:25, 16:25, 17:25)

 

 

Ostrowiec: Brzóska (9), Polak (2), Stroiwąs (4), Ściurka (12), Kapturska (6), Soter (2), Pauliukouskaya (L) oraz Szpak, Szałankiewicz (1), Thaka (1), Jocić (1), Piotrowska (1)

 

Bielsko: Pencova (10), Skrzypkowska (10), Mikyskova (6), Gryka (5), Moskwa (7), Mucha (13), Wojtowicz (L)

 

 

 

ŁKS Commercecon Łódź - Atom Trefl Sopot 3:2 (20:25, 29:27, 25:20, 24:26, 15:13)

 

 

Łódź: Kwiatkowska (1), Oleksy (22), Sielicka (11), Mühlsteinová (5), Kowalińska (29), Wołoszyn (8), Strasz (L) oraz Osadchuk (15), Rafałko (1)

 

Sopot: Mielczarek (18), Skorupa (16), Goliat (19), Wójcik (16), Gajewska (1), Fedusio (11), Kulig (L) oraz Łukasik M. (6), Damaske, Mras, Łukasik J. (2)

 

 

 

 

19.03., niedziela

KS Pałac Bydgoszcz - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 13:25, 18:25)

 

 

Bydgoszcz: Misiuna (7), Krawulska (9), Krzywicka, Kuligowska (1), Śmieszek (3), Pleśnierowicz, Nowakowska (L) oraz Ziółkowska, Fojucik (1), Dąbrowska (2)

 

Dąbrowa: Horka (15), Ciesiulewicz (6), Weiss (1), Ganszczyk (1), Kaliszuk (6), Sikorska (6), Lemańczyk (L), Drabek (L)

 

 

 

20.03., poniedziałek 

Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź 0:3 (21:25, 18:25, 17:25)

 

 

Piła: Austin (9), Baran (5), Stencel (3), Ogoms (5), Babicz (5), Szubert (2), Markiewicz (L) oraz Piśla, Kucharska (1), Kwiatkowska (3), Dumancić (3), Urban (2)

 

Łódź: Pelc (7), Twardowska (2), Pycia (8), Beier (9), Grobelna (16), Vincourova (6), Maj-Erwardt (L) oraz Dreczka, Tobiasz (1), Strózik (1), Grajber (10)

 

 

 

 

Zaloguj się aby dodać komentarz:

Niestety ponoć Damaske odnowiła się kontuzja, jak dziewczyna zaczęła już grać na jakimś poziomie w OL, to znowu...
agd
2017-03-19 19:11:38

Mucha złapała właściwy rytm, stała się liderką odrodzonego BKS-u, który pod wodzą Norwega wyszedł z dołka.
agd
2017-03-19 19:10:50

cieszy postawa Emilii Muchy
Paweł
2017-03-18 21:22:06

« Poprzednia 1 Następna »

Ostatnio dodane

Zagraniczne

Polskie

English version

Transfery

Felietony

Tłumaczenia

Współpracujemy

Znajdź nas na:

Reklama z blokaut.net:

Nasza witryna wykorzystuje Cookies


Witryna wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych, dotyczących używania serwisu przez użytkowników.
Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmian ustawień przeglądarki akceptujesz zapisywanie plików cookies.

X