Kwal. do LM: Dąbrowa Górnicza w fazie grupowej! Poznaliśmy składy wszystkich grup

2016-11-20 12:06:23
0 komentarzy
qwe

Zespół Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza wywalczył awans do fazy grupowej Ligi Mistrzyń.

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Agel Prostejov 3:1 (25:19, 23:25, 25:19, 26:24)

awans - Dąbrowa

 

 

Dąbrowa: Horka (15), Scott (5), Dziękiewicz (5), Ganszczyk (17), Kaliszuk (15), Castiglione (2), Drabek (L) oraz Miros (6), Paszek (1), Ciesiulewicz (4), Weiss (1)

 

Prostejov: Herelova (8), Başa (17), Frigo (12), Hindriksen (3), Emonts (14), Matienzo (11), Kovarova (L) oraz Rodriguez (4), Gambova, Trnkova (3), Tinklova

 

 

 

Eczacibaşi VitrA Stambuł - Minchanka Mins 3:0 (25:14, 28:26, 25:19)

awans - Stambuł

 

 

Stambuł: Bošković (17), Thaisa (9), Adams (7), Larson-Burbach (7), Koszeliewa (10), Ognjenović (2), Kayalar (L) oraz Aköz, Baladin (4), Özdemir (1), Yilmaz (1), Demir-Güler (1)

 

Minsk: Stoliar (9), Kananovich (2), Charnavets (6), Silantsyeva (8), Seryk, Kavalchuk (4), Fedarynchyk (L) oraz Tsupranava, Dudkina (1), Hryshkevich (7)

 

 

 

RC Cannes - LIU-JO Nordmeccanica Modena 1:3 (24:26, 26:28, 25:23, 9:25)

awans - Modena

 

 

Cannes: Kloster (4), Savenchuk (15), Mariana (8), Grbić (2), Kodola (17), Dimitrova (16), Zayasu (L) oraz Gicquel, Ortschitt, Bursac, Hutinski (3)

 

Modena: Brakočević-Canzian (11), Beliën (9), Heyrman (12), Bosetti (4), Ferretti (3), Özsoy (21), Leonardi (L) oraz Valeriano, Marcon (6), Petrucci, Bianchini (2), Garzaro (1)

 

 

 

Dynamo Krasnodar - Vizura Beograd 3:0 (25:18, 25:23, 25:23)

awans - Krasnodar

 

 

Krasnodar: Hendzel (10), Czaplina (13), Nikołajewa (13), Małych (8), Sinicyna (2), Samojlenko (6), Tretiakowa (L) oraz Pierepiołkina (1)

 

Beograd: Erić (16), Lozo (10), Kocić (6), Lazović (13), Aleksić (4), Ćirović (3), Pušić (L) oraz Gajević, Veselinović, Zlatković, Matović, Mićunović (L)

 

 

 

Pełen skład wszystkich grup Ligi Mistrzyń w sezonie 2016/2017:

 

Grupa A

Chemik Police

Imoco Volley Conegliano

Telekom Baku

LIU-JO Nordmeccanica Modena

 

 

Grupa B

Dynamo Moskwa

Volero Zürich 

CS Volei Alba Blaj

Dynamo Krasnodar



Grupa C

Azerrail Baku

St-Raphaelël Var VB

Fenerbahçe SK Stambuł 

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza


 

Grupa D

Vakifbank Stambuł

Dresdner SC

Urałoczka-NTMK Jekatierinburg

Eczacibaşi VitrA Stambuł


 



fot. cev.lu

Zaloguj się aby dodać komentarz:

Ostatnio dodane

Zagraniczne

Polskie

English version

Transfery

Felietony

Tłumaczenia

Współpracujemy

Znajdź nas na:

Reklama z blokaut.net:

Nasza witryna wykorzystuje Cookies


Witryna wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych, dotyczących używania serwisu przez użytkowników.
Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmian ustawień przeglądarki akceptujesz zapisywanie plików cookies.

X