Rosyjska Superliga: Ciężki bój Dynama Moskwa z Urałoczką, zaskakująca porażka Krasnodaru

2016-02-28 17:44:11
0 komentarzy
qwe

15. kolejka rosyjskiej Superligi kobiet.

Omiczka Omsk - WK Woroneż 1:3 (21:25, 19:25, 27:25, 20:25)

 

 

Omsk: Jefimowa O. (26), Kiriczenko (2), Bondariewa (12), Kosołapowa, Reszetnikowa (4), Pligunowa (4), Chasanowa (L) oraz Bessonowa, Kufrina (7), Żeliabina, Lifanowa, Russu

 

Woroneż: Frołowa O. (2), Gromowa (9), Jenina, Klimanowa (11), Suchowierchowa (17), Gonczarowa (18), Aliłujewa (L) oraz Szkurihina (14), Frołowa N. (11), Mielniczuk

 

 

 

Urałoczka-NTMK Jekatierinburg - Dynamo Moskwa 2:3 (22:25, 25:23, 18:25, 25:17, 11:15)

 

 

Jekatierinburg: Zariażko (17), Jack (18), Jewtuchowa (7), Klimiec (17), Babeszina (6), Ilczenko (17), Romanowa (L) oraz Safonowa, Woronowa, Kuryło

 

Moskwa: Szczeban (8), Gonczarowa (40), Kosianienko (3), Ljubuszkina (9), Fietisowa (12), Fe Garay (15), Małowa (L) oraz Markowa (1), Wietrowa

 

 

 

Dynamo Krasnodar - Jenisej Krasnojarsk 1:3 (24:26, 22:25, 25:20, 18:25)

 

 

Krasnodar: Marjuchnicz (4), Sokołowa (5), Filisztinskaja (6), Pasynkowa (19), Małych (22), Samojlenko (9), Kriuczkowa (L) oraz Jefimowa, Talyszewa, Bibina

 

Krasnojarsk: Ajsina (13), Frołowa M. (14), Osiczkina (6), Jelizarowa (11), Bessonnaja (27), Peretiatko (3), Pantilej (L) oraz Manzjuk (2), Sierbina (1), Kondraszkina

 

 

 

Zariecze Odincowo - Dynamo Kazań 1:3 (25:22, 24:26, 14:25, 17:25)

 

 

Odincowo: Łazarenko (9), Małygina (12), Romanowa (1), Nazarowa (9), Jarosik (16), Woronkowa (18), Kurnosowa (L) oraz Gałejewa, Burkina, Gonczarowa (1), Sperskajte, Jurinskaja (1)

 

Kazań: Borodakowa (6), Hendzel (4), Gamowa-Mukasej (13), Starcewa (4), Vasileva (22), Isajewa (6), Jeżowa (L) oraz Malkowa (7), Matienko, Kuzjakina, Ułanowa, Del Core (8), Nikołajewa (4)

 

 

 

Proton Saratów - Leningradka Sankt Petersburg 2:3 (25:17, 20:25, 25:21, 21:25, 15:17)

 

 

Saratów: Jenina (16), Makarowa (23), Chałeckaja (10), Kupriianova (8), Anufrienko (4), Cabrera (6), Tołstuchina (L) oraz Gansonre (1), Zajcewa (12), Lewszina, Gurbanowa (3), Sawkina, Jurbienko

 

Sankt Petersburg: Jefimowa O. (8), Tkaczewa (4), Pierepiołkina (11), Pietrowa (26), Czaplina (11), Poliakowa (16), Tretiakowa (L) oraz Szczukina, Kutjukowa (3), Zwiagina, Kaszina, Niepomniaszczich

 

 

 

 

fot. cev.lu

Zaloguj się aby dodać komentarz:

Ostatnio dodane

Zagraniczne

Polskie

English version

Transfery

Felietony

Tłumaczenia

Współpracujemy

Znajdź nas na:

Reklama z blokaut.net:

Nasza witryna wykorzystuje Cookies


Witryna wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych, dotyczących używania serwisu przez użytkowników.
Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmian ustawień przeglądarki akceptujesz zapisywanie plików cookies.

X